Специальная (коррекционная) школа-интернат №6 для детей с интеллектуальными нарушениями развития. город Алматы
Коммунальное государственое учреждение
"Специальная школа-интернат №6"
Department of Education города Алматы
Reception room:
+7 (727) 385-66-49
Бухгалтерия:
+7 (727) 385-66-49
Version
для visually impaired

Добро пожаловать!

Latest news

All news
Алматы - наш общий дом
April
Алматы - наш общий дом
https://www.almaty.kz/almaty-events/ https://www.almaty.kz/almaty-events/?lang=kz
"Алтын күз" мектепішілік іс-шара
October
"Алтын күз" мектепішілік іс-шара
 Ағымдағы жылдың 18 -қазан күні «Алтын күз»   мектепішілік  іс- шара өтті. Бұл іс-шара оқушыларға күз кереметтерін көрсету, оқушылардың бойына сахналық мәдениетті қалыптастыру мақсатында өткізілді. Іс-шара барысында оқушылар күз мезгіліне байланысты  дайындаған қол өнерлерін таныстырды. Жәрмеңке ұйымдастырылды.Қол өнерлерін таныстырып, жүлделі орындар алды. Оқушылар  ортаға өздері жаттаған тақпақтары мен өнерлерін көрсете білді.
Ұлағатты ұстаздар күніне арналған мерекелік іс-шара
October
Ұлағатты ұстаздар күніне арналған мерекелік іс-шара
Ұстаз – Жер деген әлемнің бетін көркейткен, шәкірттеріне шуақ төккен Күн-ана тәрізді. Ұстаз – ақылдың тозбaйтұғын асылы. Жылда жаңа оқу жылымен қатарлас келетін Ұстаздар күні де күздің үлесіне тиеді. Елімізде қазан айының бірінші жексенбісі ұстаздар күні ретінде мерекеленіп келеді. Осы орайда мектебіміздің ұстаз қауымына үлкен құрмет көрсетіліп, мерекелік іс-шара өткізілді. Мектебіміздің өнерлі оқушылары өз өнерлерін көрсетіп, ән мен биден шашу шашты.
1 қазан-Халықаралық қарттар күніне арналған тәрбие сағаты
September
1 қазан-Халықаралық қарттар күніне арналған тәрбие сағаты
1 қазан күні елімізде қарттар күні аталып өтеді. Халықаралық қарттар күні — 1990 жылы 14 желтоқсанда БҰҰ Бас ассамблеясында бекітіліп, жарияланды. Бұл мереке елімізде жыл сайын аталып өтіледі. Және оның аясында қарттарға құрмет көрсетіліп, түрлі форматтағы іс-шаралар ұйымдастырылады.  Осы орайда мектебімізде халықаралық қарттар күніне тәрбие сағаттары өткізілді.
1 қыркүйек Білім күні!
September
1 қыркүйек Білім күні!
Мектебімізде «Сыңғырла қоңырау» атты іс-шара болып өтті. Іс – шараға барлық педагогтар мен ата – аналар, оқушылар қатысты.
Соңғы қоңырау
May
Соңғы қоңырау
Мектебімізде соңғы қоңырау салтанатты кеші өткізілді. Салтанатты кеште жылдық қорытынды жасалды. Мектеп бітіруші түлектерді салтанатты түрде шығарып салу рәсімі жүргізілді.

News feed

18 October 2022 Алтын күз